ონლაინ სემინარი თემაზე - აქტიური მოქალაქეობა და არჩევნები
27 სექტემბერს სულხან სალაძის მონაწილეობით ჩატარდა ონლაინ სემინარი თემაზე "აქტიური მოქალაქეობა და არჩევნები".
პროექტის "ეთნიკური უმცირესობების ხმა - ჩართულობა და გაძლიერება" ფარგლებში საქართველოში მცხოვრები ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენელი ახალგაზრდები მიიღებენ მონაწილეობას პრაქტიკულ სემინარებსა და დისკუსიებში.
პროექტის დასასრულს საუკეთესო 10 ბენეფიციარი გაივლის 2 თვიან ანაზღაურებად სტაჟირებას სხვადასხვა სახელმწიფო უწყებებსა და ანალიტიკურ ორგანიზაციებში. პროექტი ასევე ორიენტირებულია ეთნიკური უმცირესობებით დასახლებულ რეგიონებში არსებული სათემო რადიოების გაძლიერებაზე. პროექტი ხორციელდება ნიდერლანდების საელჩოს მხარდაჭერით.

Online Discussion on Active Citizenship and Elections
On September 27, an online seminar on "Active Citizenship and Elections" was held with the participation of Sulkhan Saladze.
Within the project scope, young representatives of ethnic minority communities from Georgia will attend a series of practical seminars and discussions. By the end of the program, 10 beneficiaries will be granted a chance to go through a two-month-long internship at the State Agencies and Tbilisi-based think tanks. The project also focuses on strengthening the content of community radios based in ethnic minority populated regions. The program is supported by the Embassy of the Netherlands.