შეხვედრები ხულოსა და ზოტში სკოლის მოსწავლეებთან
2018 წლის 3-4 აპრილს რონდელის ფონდის ორგანიზებით პროექტ „ჩემი სამყაროს“ ფარგლებში დაბა ხულოსა და სოფელ ზოტში გაიმართა საინფორმაციო შეხვედრები ადგილობრივი საჯარო სკოლების უფროსკლასელებისთვის.
მოსწავლეებს ლექცია წაუკითხეს რონდელის ფოდნის მკვლევარმა გიორგი ბადრიძემ და  საქართველოს  ყოფილმა სახელმწიფო მინისტრმა ევროპულ და ევროატლანტიკურ სტრუქტურებში ინტეგრაციის საკითხებში ალექსი პეტრიაშვილმა. მომსხსენებლემბა ისაუბრეს საქართველოს ევროპული არჩევანის, საგარეო პოლიტიკის მიმართულებებისა და რუსეთ-საქართველოს ურთიერთობების შესახებ.
ამავე შეხვედრის ფარგლებში, რონდელის ფონდის წარმომადგენლებმა მოსწავლეებს გადასცეს ჟურნალ „ჩემი სამყაროს“ ოთხი ნომერი.

Meetings with Youth in Khulo and Zoti
On April 3-4, 2018 Rondeli Foundation organized awareness raising seminars on nation-wide issues for local students in Khulo and Zoti under the framework of the project “My World”.
The lectures on the European and Euro-Atlantic integration of Georgia, foreign policy priorities as well as Russia-Georgian relations were delivered by Amb. Giorgi Badridze, Senior-Fellow at Rondeli Foundation and Amb. Alex Petriashvili, former State Minister of Georgia on European and Euro-Atlantic Integration.
In the scope of the abovementioned meetings the representatives of Rondeli Foundation distributed four issues of the journal “My World” among the students.