მორიგი შეხვედრა პანკისის ხეობის სკოლის მოსწავლეებთან
2018 წლის 25 აპრილს რონდელის ფონდის ორგანიზებით პროექტის "ჩემი სამყარო" ფარგლებში გაიმართა მორიგი შეხვედრა პანკისის ხეობაში, სოფელ დუისში, დუისისა და ჯოყოლოს სკოლების მოსწავლეებთან.
რონდელის ფონდის მკვლევარმა გიორგი ბადრიძემ  ისაუბრა დემოკრატიული სახელმწიფოს უპირატესობებზე და თუ როგორ უნდა იზრუნოს სახელმწიფომ თავისი მოქალაქეების კეთილდღეობისთვის, ხოლო საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო / GITA-ს მრჩეველმა ანდრო გოცირიძემ მიმოიხილა კიბერუსაფრთხოების საკითხები.
ამავე შეხვედრის ფარგლებში რონდელის ფონდის წარმომადგენლებმა მოსწავლეებს გადასცეს ჟურნალის „ჩემი სამყარო“ ახალი მე-19 ნომერი.

Meeting with Pankisi Valley Students
On April 25, 2018 Rondeli Foundation organized another meeting with the students of Duisi and Jokolo schools in village Duisi,  Pankisi Valley under the framework of the project “My World”.
Amb. Giorgi Badridze, Senior Fellow at Rondeli Foundation talked about the priorities of democratic state as well as how the State should care of its citizens. Andro Gotsiridze, Adviser at the Georgia's Innovation and Technology Agency discussed the cyber security issues.
In the scope of the meeting, the representatives of Rondeli Foundation distributed a new issue #19 of the journal “My World” among the students.