ალექსანდრე რონდელის სახელობის სასტიპენდიო პროგრამის გამარჯვებულები დაჯილდოვდნენ
ერეკლე გოზალიშვილი  არის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების ბაკალავრის დამამთავრებელი კურსის სტუდენტი. ერეკლე ერასმუს+ გაცვლითი პროგრამით  სწავლობდა ნორვეგიასა და  ლიეტუვაში. ამასთანავე, იგი გახლავთ FLEX-ის გამარჯვებული, რომლის ფარგლებშიც მან ერთი აკადემიური წელი ამერიკაში გაატარა.
ერეკლე მუშაობს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტში აღმასრულებელ ასისტენტად.გარდა ამისა, ის არის გრძელვადიანი, არჩევნების დამკვირვებელი და ტრენერი სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოებაში (ISFED).
ნიკა ხომერიკი  თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების ფაკულტეტის სტუდენტია, სადაც ჩარიცხულთა შორის რეიტინგით პირველ ადგილზე მოხვდა. სამოქალაქო ოლიმპიადაში გამარჯვების შემდეგ, ნიკა ასევე მონაწილეობდა ჰედინგტონის საზაფხულო სკოლაში, ოქსფორდში.
„ევროპულ-ქართული ინსტიტუტისა“ და „შვედეთის საერთაშორისო ლიბერალური ცენტრის“ ინიციატივით ნიკა გახდა ლიბერალური პოლიტიკური ფილოსოფიის ისტორიის შესახებ პოდკასტის ერთ-ერთი შემქმნელი და ჰოსტი.

The Winners of the Alexander Rondell Scholarship Program Were Awarded
Erekle Gozalishvili is a graduate student of Tbilisi State University with a bachelor's degree in International Relations. Erekle studied in Norway and Lithuania through the Erasmus + exchange program. In addition, he is the winner of FLEX and spent one academic year in the US.
Erekle works as an Executive Assistant at the Georgian Institute of Politics. In addition, he is a long-term, election observer and trainer at the International Society for Fair Elections and Democracy (ISFED).
Nika Khomeriki is a student of the Faculty of International Relations of Tbilisi Free University, where he was ranked first among the enrollees. After winning the Civic Olympics, Nick also competed at Huddington Summer School, Oxford.
At the initiative of the European-Georgian Institute and the Swedish International Liberal Center, Nika became one of the creators and hosts of a podcast on the history of liberal political philosophy.